Apt For Cop30 Complete
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Als u in Apt For Cop30 Complete Belém van 90 m^2 verblijft, kunt u Basiliek van Onze Lieve Vrouwe van Nazareth bereiken, gelegen op een afstand van 7 km.
De Jardim Botânico Bosque Rodrigues Alves is binnen 10 minuten met de auto vanaf dit appartement en de luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro is op minder dan 10 minuten rijden. Museu Paraense Emílio Goeldi is 8 km verwijderd van het 2-slaapkamer appartement gelegen.
2 badkamers worden aangeboden aan gasten.
De accommodatie biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. Restaurante Sabor Da Casa met een aanbod van Zuid-Amerikaanse maaltijden is momenten van Apt For Cop30 Complete.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apt For Cop30 Complete?
Gasten van Apt For Cop30 Complete kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Basiliek van Onze Lieve Vrouwe van Nazareth, op een afstand van 7 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Museu Paraense Emílio Goeldi (8 km) en de Jardim Botânico Bosque Rodrigues Alves (3 km). - ❓
Heeft Apt For Cop30 Complete een keuken?
Ja, Apt For Cop30 Complete bevat een complete keuken. - ❓
Wat is de grootte van Apt For Cop30 Complete?
Apt For Cop30 Complete bestaat uit 90 vierkante meters.